Logo Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA
ul. Wałowa 1
66-200 Świebodzin
NIP: 927-189-81-99
tel. 532 369 084
tel. kom. 501 031 251, 532 369 084
e-mail: biuro@bramalubuska.pl 
     
 


{pdf=http://bramalubuska.pl/files/2016/statut_03_11_2016.pdf|100%|800|google} 

Na podstawie § 13 ust. III Statutu Stowarzyszenia ?LGD Działaj  z Nami? oraz § 5 pkt. 2 Regulaminu Rady Decyzyjnej Stowarzyszenia zawiadamiam o posiedzeniu Rady Decyzyjnej Stowarzyszenia ?LGD Działaj z Nami?, które odbędzie się w dniu 20.11.2013 r. (środa) o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia ?LGD Działaj z Nami? przy ul. Wałowej 1 w Świebodzinie.

Program posiedzenia

                Na podstawie § 13 ust. III Statutu Stowarzyszenia ?LGD Działaj  z Nami?    oraz § 5 pkt. 2 Regulaminu Rady Decyzyjnej Stowarzyszenia zawiadamiam o posiedzeniu Rady Decyzyjnej Stowarzyszenia ?LGD Działaj z Nami?, które odbędzie się w dniu 30.10.2013 r. (środa) o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia ?LGD Działaj z Nami? przy ul. Wałowej 1 w Świebodzinie.

Program posiedzenia

                                                                                                      Z poważaniem:

Przewodniczący Rady Andrzej Walach

Lubuskie ? kraina niezwykłych miejsc.

Zapraszamy w niezwykłą podróż po naszej wyjątkowej krainie!

Stowarzyszenie ?LGD Działaj z Nami? ze Świebodzina w dniach 17 ? 19 października 2013r. na Targach Turystycznych Tour Salon w Poznaniu będzie promować obszar położony w północno ? wschodniej części województwa lubuskiego. Stowarzyszenie działa na terenie obejmującym 14 gmin województwa lubuskiego: Bledzew, Dobiegniew, Drezdenko, Lubrza, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skąpe, Skwierzyna, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Szczaniec, Świebodzin (z wyłączeniem miasta), Zwierzyn. 

Region Stowarzyszenia ?LGD Działaj z Nami? to ziemia niezwykła. Piękna zielenią lasów, błękitem jezior i szumem płynących rzek. Na naszym terenie każdy turysta znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dla rządnych wrażeń, przeszłość pozostawiła pod ziemią zdemilitaryzowaną krainę bunkrów i nietoperzy. W blasku słońca warto zajrzeć do Cysterskiego Raju w Paradyżu lub wziąć udział w "prawdziwej" wojnie podczas bitewnej rekonstrukcji, spróbować sił na największym polu do golfa, zanurkować w krystalicznej wodzie jeziora lub spłynąć górską rzeką, która nie wypływa z gór. Warto też poznać smak dojrzewającego wina w lubuskich winnicach, pójść na grzyby do najbardziej grzybnych lasów w Polsce, stanąć u stóp największego Chrystusa lub przejść ulicą najmniejszego miasta otoczonego murami.

Tyle pięknych terenów i miejsc wartych uwagi. A przecież my tego regionu tak naprawdę nie znamy, jego urokliwych zakątków, niepowtarzalnych miejsc, niezwykłej historii.

Poprzez udział w różnych formach promocji regionu, chcemy Państwu umożliwić poznanie naszego terenu.

UWAGA KONKURS!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ? wymyśl hasło promujące Stowarzyszenie ?LGD Działaj z Nami? lub region, który Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem. Do wygrania 2 noclegi ze śniadaniem dla 2 osób w historycznym Folwarku Pszczew. Podczas pobytu zwycięzca konkursu skorzysta wraz z osobą towarzyszącą ze spacjalnie przygotowanych atrakcji tj. przejażdżki amfibią wśród pszczewskich jezior i  wyjątkowego zaplecza SPA zlokalizowanego na wyspie rybaka (sauna opalana drewnem, jacuzzi).

Szczegóły konkursu na stoisku nr 30 w pawilonie 3a oraz na stronach internetowych bramalubuska.pl i www.lubtur.pl!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w piątek o godz. 16.30 na głównej scenie!

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Stowarzyszenie informuje, iż zmieniły się wzory wniosków dotyczące działania 4.1/413, tj. Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju. Aktualną wersje wniosków można pobrać ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ? www.prow.lubuskie.pl w dziale ?aktualności? lub pobrać z naszej strony ( w zakładce dokumenty do pobrania ? druki wniosków)

Stowarzyszenie przypomina, iż wnioski o przyznanie pomocy należy składać bezpośrednio w biurze przy ul. Wałowej 1 w Świebodzinie w trzech egzemplarzach ( jeden oryginał, który zostanie przekazany do Samorządu Województwa oraz dwie kopie, w tym jedna zostanie po potwierdzeniu przyjęcia przez LGD zwrócona składającemu).

Gminy członkowskie

 • Herb Gminy Bledzew
  Bledzew
 • Herb Gminy Lubrza
  Lubrza
 • Herb Gminy Łagów
  Łagów
 • Herb Gminy Międzyrzecz
  Międzyrzecz
 • Herb Gminy Pszczew
  Pszczew
 • Herb Gminy Przytoczna
  Przytoczna
 • Herb Gminy Skwierzyna
  Skwierzyna
 • Herb Gminy Skąpe
  Skąpe
 • Herb Gminy Szczaniec
  Szczaniec
 • Herb Gminy Świebodzin
  Świebodzin