Logo Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA
ul. Wałowa 1
66-200 Świebodzin
NIP: 927-189-81-99
tel. 532 369 084
tel. kom. 501 031 251, 532 369 084
e-mail: biuro@bramalubuska.pl 
     



  Konsultacje osobiste wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i z zachowaniem reżimu sanitarnego 
Od dnia 01 stycznia 2022 roku numer kontaktowy do Stowarzyszenia LGD Brama Lubuska to 532 369 084

Władze Stowarzyszenia zmiana od 25.04.2022

Zarząd

  1. Joanna Bagińska - prezes
  2. Czesław Kalbarczyk - wiceprezes   
  3. Ryszard Ignatowicz - wiceprezes  

Rada

  1. Adamirowicz Oskar - sektor gospodarczy
  2. Carewicz Piotr - sektor gospodarczy - przewodniczący Rady
  3. Naks Barbara - sektor społeczny - zastępca przewodniczącego
  4. Okopna Lidia - sektor społeczny
  5. Robak Łukasz - sektor gospodarczy
  6. Wasiak Anna - sektor społeczny

Komisja Rewizyjna

  1. Mariusz Kuźmicz - Przewodniczący
  2. Józef Piotrowski - Zastępca Przewodniczącego
  3. Urszula Bronisz - Członek Komisji

Władze Stowarzyszenia od 03.12.2019

Zarząd Stowarzyszenia

  1. Joanna Bagińska - Prezes 
  2. Halina Staszyńska - Wiceprezes
  3. Ireneusz Woźniak- Sekretarz
  4. Czesław Kalbarczyk- Członek Zarządu
  5. Ryszard Ignatowicz - Członek Zarządu

 

Rada Decyzyjna

  1. Andrzej Walach – sektor społeczny (mieszkaniec)   - Przewodniczący
  2. Anna Wasiak – sektor społeczny (mieszkaniec)  
  3. Ewelina Sulej – sektor publiczny     (mieszkaniec)  
  4. Lidia Okopna – sektor gospodarczy (mieszkaniec)  
  5. Piotr Carewicz –  sektor gospodarczy (mieszkaniec)   - Z-ca przewodniczącego
  6. Barbara Naks –  sektor społeczny    (mieszkaniec)   
  7. Łukasz Robak –  sektor gospodarczy (mieszkaniec)

 

Komisja Rewizyjna

  1. Mariusz Kuźmicz - Przewodniczący
  2. Józef Piotrowski    - Zastępca Przewodniczącego
  3. Urszula Bronisz     - Członek Komisji

Władze Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia

  1. Joanna Bagińska ? Prezes 
  2. Halina Staszyńska ? Wiceprezes
  3. Ireneusz Woźniak ? Sekretarz
  4. Arkadiusz Piotrowski - Członek Zarządu
  5. Ryszard Ignatowicz - Członek Zarządu

Rada Decyzyjna

  1. Andrzej Walach ? Przewodniczący
  2. Piotr Carewicz ? Zastępca Przewodniczącego
  3. Katarzyna Przewłocka
  4. Lidia Okopna
  5. Bogusława Jarosławicka
  6. Anna Wasiak
  7. Alicja Hoppen-Anyszko
  8. Jolanta Nowotnik
  9. Wojciech Andrzejewski
  10. Tadeusz Bednarczuk
  11. Anita Grabska
  12. Magdalena Janas
  13. Lucyna Nowak
  14. Ewelina Sulej

Komisja Rewizyjna

  1. Barbara Naks - Przewodniczący
  2. Mariusz Kuźmicz - Zastępca Przewodniczącego
  3. Ryszard Mrozowicz ? Członek Komisji

Gminy członkowskie

  • Herb Gminy Bledzew
    Bledzew
  • Herb Gminy Dobiegniew
    Dobiegniew
  • Herb Gminy Drezdenko
    Drezdenko
  • Herb Gminy Lubrza
    Lubrza
  • Herb Gminy Łagów
    Łagów
  • Herb Gminy Międzyrzecz
    Międzyrzecz
  • Herb Gminy Pszczew
    Pszczew
  • Herb Gminy Przytoczna
    Przytoczna
  • Herb Gminy Skwierzyna
    Skwierzyna
  • Herb Gminy Skąpe
    Skąpe
  • Herb Gminy Stare Kurowo
    Stare Kurowo
  • Herb Gminy Strzelce Krajeńskie
    Strzelce Krajeńskie
  • Herb Gminy Szczaniec
    Szczaniec
  • Herb Gminy Świebodzin
    Świebodzin
  • Herb Gminy Zwierzyn
    Zwierzyn